Opinie - Konferencja dla rodziców: Jestem rodzicem - wybieram empatię.

Przejdź do treści
WYRAŹ OPINIĘ o konferencji
17 komentarze
Średnia ocena: 1175.0/5

Magda
2019-04-02 12:36:10
Dziękuję za konferencję!
Świetni prelegenci, wartościowe warsztaty. Tak dobre, że postuluję, by następna konferencja była dwudniowa. Dłuższe, bardziej wyczerpujące wykłady i możliwość skorzystania z większej ilości warsztatów.
Po tygodniu widzę zmiany na plus w mojej rodzinie :)
Jeszcze raz dziękuję :)
Basia
2019-04-01 10:24:15
Chętnie dołączę się do tych pięknych słów uznania. Drogie Panie ( Iwono i Elu) jesteście chyba darem niebios albo na pewno posłannikami z jakiegoś Lepszego Świata. To co budujecie -pokrzepia i wzmacnia nas rodziców oraz nasze dzieci. Każdy detal był dla mnie na najwyższym poziomie- logistyka, informacja, materiały, tematyka, goście, wolontariusze, żarcie!! Była to dla mnie również uczta towarzyska, bo tylu uścisków już dawno nie wymieniłam;) I te fantastyczne upominki- 3 doniczki ( i tu zdradzam swą tożsamość), które stoją na oknie w słońcu i przypominają, że Dobro to nie tylko idea, ale również rzeczywistość. Kocham Was! O kurczę bańki lecą, muszę kończyć...
Joanna
2019-03-26 13:37:56
Dziękuję pięknie za całokształt! Cała sobota minęła w oka mgnieniu! Czuję wielki niedosyt. Świetna atmosfera i przede wszystkim wykładowcy. Temat rzeka, jednak zbyt krótkie - półgodzinne wystąpienia prelegentów jak dla mnie były jedynie światełkiem w tunelu do rozważań , poszukiwań osobistych i może uczestnictwa w już bardziej sprecyzowanej konferencji.

Forma warsztatowa jak najbardziej na plus.

Polecam!
Gosia
2019-03-26 11:05:51
Konferencja Jestem Rodzicem - wybieram empatię to cenny drogowskaz tak potrzebny we współczesnym świecie zatroskanym Rodzicom. Mam nadzieję, na kontynuację w następnym roku i zwiększenie reklamy tego zacnego przedsięwzięcia. Wielki plus za organizację, poczęstunek, zaangażowanie i pyszny obiad.
Joanna
2019-03-25 21:06:55
Świetna konferencja. Polecam wszystkim rodzicom
Aneta
2019-03-25 21:01:12
Bardzo, ale to bardzo udana konferencja! Organizacja na najwyższym poziomie i jaka merytoryka... Było zabawnie, pouczająco i wzruszająco. Dziękuję.
Gosia
2019-03-25 14:28:14
Bardzo dziękuję, że mogłam wziąć udział w tak absolutnie wyjątkowym wydarzeniu! Uważam, że dobór tematów i prelegentów był absolutnym strzałem w dziesiątkę i każdy z tematów był dla mnie ciekawy. Prowadzący wykłady i warsztaty zarażali swoją pasją i zaangażowaniem. Myślę, że słowa nie oddadzą tego, jak bardzo inspirującym dla mnie wydarzeniem była konferencja.

Pokłony do samych stóp Pani Iwonie i Pani Eli! W każdym kącie konferencji czuć było pasję, zaangażowanie, miłość do dzieci, do ludzi, pozytywne nastawienie i wielkie kompetencje. Myślę, że wzruszenia, które chyba towarzyszyło każdemu z uczestników nie byłoby, gdyby nie spójność działań Filomaty i pokładów niesamowitej empatii do uczestników. To zdecydowanie nie było przypadkowe wydarzenie w przypadkowym miejscu :). Jestem niesamowicie szczęśliwa i dumna, że mogę być rodzicem dziecka uczęszczającego do Filomaty. Czuję się naprawdę dobrze z tym, że w swojej filozofii skupiacie się również na rodzicach! Dziękuję.

Konferencja to też obsługa logistyczna, więc proszę przekazać ode mnie wielkie gratulacje uczniom-wolontariuszom - byli cudowną wizytówką szkoły, byli pomocni, pełni humoru - super energia! Duże wrażenie zrobiła na mnie broszura konferencyjna - pełna ciekawych artykułów, wskazówek, bardzo dobra jakość - pozwala wracać do myśli przewodnich i analizować je na nowo. Bardzo cenię sobie to, że w trakcie przerw była możliwość kupienia książek - wielki plus. ...obiad też był dobry :).

Jestem poruszona do głębi, że mogłam być z Państwem w tym cudownym, pełnym energii dniu.
2019-03-24 22:13:06
Moim zdaniem ta konferencja jest pierwszym krokiem (wspaniałym zresztą) ku zmianie na lepsze edukacji. Jestem pewna, że zmiany w szkole są możliwe tylko w dobrej współpracy z rodzicami, a ich rola BEZCENNA! W tradycyjnym ujęciu w szkole rodzice są "przedłużeniem" dziecka - nie mają swojej tożsamości, zdania, wpływu na to, co się dzieje z ich dzieckiem w szkole. Utrwala to kryzys i walkę ze sobą. Warto z tym skończyć raz na zawsze. Zapraszam wszystkich do poznania projektu https://polakpotrafi.pl/projekt/ministerstwo-dobrej-edukacji. Razem pozmieniajmy co się da, żeby było dobrze! Filomacie się udaje, więc ... to możliwe! Dziękuję Eli I Iwonie za zaproszenie. Pozdrawiam serdecznie, optymistycznie, wiosennie ....
Dominika
2019-03-24 20:20:23
Dziękuję, że mogłam uczestniczyć w takim wydarzeniu i spotkać tylu otwartych ludzi. Jestem poruszona i naładowana pozytywną energią po warsztatach i wykładach.
Świetna organizacja!
Beata
2019-03-24 20:16:58
Konferencja była dla mnie cudownym spotkaniem z ludźmi pełnymi pasji i wiedzy. Radosne jest to, iż sala wykładowa była pełna i bardzo dużo osób skorzystało z wykładów i warsztatów. To bardzo optymistyczne, iż budzi się nowa świadomość rodziców.
Wszystkim uczestnikom życzę, aby codziennie udawało się uwierzyć w dobro schowane we wnętrzu naszych kompetentnych dzieci.
Jestem pełna wdzięczności, że mogłam uczestniczyć w tak potrzebnym nam wszystkim wydarzeniu.
Dziękuję wszystkim osobom, które tak pięknie zorganizowały spotkanie.
Iwona
2019-03-24 17:56:56
Dziękuję za przypomnienie, że każdy z nas jest inny i każdy ma prawo do swoich słabości i problemów. To tylko ematia innych ludzi decyduje, jak sobie z nimi radzimy. Dziękuję za wspaniałą konferencję, dzięki której można stać się lepszym człowiekiem dla siebie i dla innych! Dziękuję, że mogłam być z Wami!
Zbigniew
2019-03-24 15:50:33
Jedno z najlepszych wydarzeń w jakich brałem udział, zarówno pod kątem poruszanych kwestii oraz merytoryki, jak i od strony organizacyjnej jak. Przekazana Rodzicom wiedza - w mojej ocenie bezcenna. Wyrazy uznania dla zaangażowanych w przygotowanie wydarzenia, dzięki Wam wszystkim i każdemu z osobna powstało naprawdę coś fajnego i bezcennego. Życzyłbym sobie aby tego rodzaju Konferencje na stałe wpisały się w kalendarz. Jeszcze raz wyrazy uznania, i dziękuję że mogłem wziąć udział w czymś co z pewnością będzie miało wpływ na jeszcze lepsze wychowywanie mojego Dziecka.
Ewa
2019-03-24 13:13:55
Dziękuję za dawkę innego spojrzenia na dziecko przez pryzmat współczesności....nigdy nie za wiele innowacji, czekam na następne wezwania. Cieszę się, że jestem z córką w gronie Filomatów.
Mariola
2019-03-24 08:02:10
Bardzo sprawna organizacja i wspaniali prelegenci. Tematy ciekawie przedstawione. Szczególnie zafascynował mnie wykład Pana Tomasza Bilickiego. Chętnie wzięłabym udział w jego kolejnym wykładzie
Beata
2019-03-24 07:19:09
Jestem zachwycona i wdzięczna, za to, ze mogłam uczestniczyć w tak ważnym i potrzebnym dla nas rodziców wydarzeniu. Dziękuję Pani Elu i Pani Iwono, że dajecie nam rodzicom wiedzę i świadomość oraz otuchę i wsparcie. Ze kochacie nasze dzieci, bo tylko z tej miłości mogą rodzić się tak wspaniałe rzeczy. Jestem dumna, że jestem częścią Filomaty.
Mirella Kuszaj
2019-03-23 20:50:43
Bardzo udana konferencja! Wspaniałe wykłady, świetne warsztaty i do tego organizacja dopięta na ostatni guzik. Gratulacje!
Kasia
2019-03-23 19:39:19
Co tu napisać...? Tyle emocji, wzruszeń, refleksji... Przede wszystkim jestem dumna, że moje dzieci są uczniami Filomaty, szkoły prowadzonej przez kobiety z taką pasją i serduchem, tak mądre i tak życzliwe. Dziękuję że Wam się chce i mam nadzieję, że nigdy Wam się chcieć nie przestanie. I tylko jedno słowo przychodzi mi na myśl, które wydaje się tak małe i nicnieznaczące wobec Waszego wysiłku, dobrej energii i wszystkiego, czego dzisiaj dzięki Wam doświadczyłam: Pani Elu, Pani Iwono, dziękuję...
Wróć do spisu treści